nr 1499 7477
Docka
Unis France, biskviporslin. Höjd: 80, på ställning
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
1.000 kr |
Såld: |
900 kr |
måndag 31 oktober 2022 kl 18:56:30
Tid |
Kund |
Bud |
28/10 11:29:13
800 kr
30/10 23:03:24